Kontakt Redaktionen & Salg

Mediecentret Nordsjælland er hele Nordsjællands eget mediecenter der foruden Helsingør Dagblad udgiver
Lokalavisen Nordsjælland.

Udover udgivelse af hhv. Helsingør Dagblad og Lokalavisen Nordsjælland tilbyder opgaveløsning i forbindelse med udformning af specialaviser, grafiske opgaver og lignende.

For yderligere information kontakt salgsafdelingen på tlf. 43 33 23 30.

Mediecentret Nordsjælland
Helsingør Erhvervspark
H.P. Christensensvej 1
3000 Helsingør
Tlf. 49 22 21 10

Redaktionen

Bo Christensen

stilling: Chefredaktør

email: b.christensen@hdnet.dk

tlf: 25 44 24 24

Sten Kjærsgaard

stilling: Journalist

email: s.kjaersgaard@nsnet.dk

tlf: 4333 2347

Josephine Vedel

stilling: Digital redaktør

email: j.vedel@hdnet.dk

tlf: 50 53 01 93

Salgsafdelingen

Lone Schmidt

stilling: Salg- og marketingchef

email: l.schmidt@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 44

Hans Martin Larsen

stilling: Annoncechef

email: m.larsen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 38

Jan Andresen

stilling: Chefkonsulent

email: j.andresen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 34

Sussi Bjørnholdt

stilling: Annoncekonsulent

email: s.bjornholdt@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 36

Brian Chrøis

stilling: Annoncekonsulent

email: b.chrois@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 35

Stig Teil Kristensen

stilling: Annonceekspedition

email: s.kristensen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 32

Gitte Pedersen

stilling: Annonceadministration

email: g.pedersen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 31

 

 

Lokal Avisen Nordsjælland

Lokal Avisen Nordsjælland