Kontakt annonceafdelingen

Mediecentret Nordsjælland er hele Nordsjællands eget mediecenter der foruden Helsingør Dagblad udgiver
Lokalavisen Nordsjælland.

Udover udgivelse af hhv. Helsingør Dagblad og Lokalavisen Nordsjælland tilbyder vi opgaveløsning i forbindelse med udformning af specialaviser, grafiske opgaver og lignende.

For yderligere information kontakt salgsafdelingen på tlf. 43 33 23 30.

Mediecentret Nordsjælland
Helsingør Erhvervspark
H.P. Christensensvej 1
3000 Helsingør
Tlf. 49 22 21 10

Salgsafdelingen

Birgitte Eibye

stilling: Mediekonsulent

email: b.eibye@hdnet.dk

tlf: 43332342

Lone Schmidt

stilling: Salg- og marketingchef

email: l.schmidt@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 44

Peter Fugl

stilling: Kommerciel Chef

email: p.fugl@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 43

Jan Andresen

stilling: Chefkonsulent

email: j.andresen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 34

Sussi Bjørnholdt

stilling: Annoncekonsulent

email: s.bjornholdt@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 36

Stig Teil Kristensen

stilling: Annonceekspedition

email: s.kristensen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 32

Gitte Pedersen

stilling: Annonceadministration

email: g.pedersen@hdnet.dk

tlf: 43 33 23 31

Lokal Avisen Nordsjælland

Lokal Avisen Nordsjælland